- Jess***Jones
- 2026/04/17
Norite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $30.39 | $30.39 |
LBW7B-M1T1VW Technikos specifikacijos
IDEC - LBW7B-M1T1VW Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip IDEC - LBW7B-M1T1VW
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | IDEC |
| Įtampos įvertinimas - DC | 30 V |
| Įtampos įvertinimas - AC | 125 V |
| Įveskite | Standard |
| Nutraukimo stilius | PC Pin |
| Perjungti funkciją | On-Mom |
| Serija | LBW |
| Panel Cutout Matmenys | Square - 22.50mm x 22.50mm |
| Paketas | Bulk |
| Darbinė temperatūra | -25°C ~ 60°C |
| Montavimo tipas | Panel Mount, Front |
| Mechaninis gyvenimas | 2,000,000 Cycles |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Apsauga nuo įsilaužimo | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Apšvietimas Įtampa (nominali) | - |
| Apšvietimo tipas, spalva | - |
| funkcijos | - |
| Elektros gyvenimas | 50,000 Cycles |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | 100mA (AC/DC) |
| Spalva - pavara / kamštis | White |
| Grandinė | SPDT |
| Bazinis produkto numeris | LBW7B |
| Pavaros tipas | Square, Button, Flush |
| Pavaros žymėjimas | No Marking |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip IDEC LBW7B-M1T1VW.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | LBW7B-M1T1VG | LBW7B-M1T1VY | LBW7B-M1T1VS | LBW7B-M1T1VR |
| Gamintojas | IDEC | IDEC | IDEC | IDEC |
| Perjungti funkciją | - | - | - | - |
| Grandinė | - | - | - | - |
| Panel Cutout Matmenys | - | - | - | - |
| Įveskite | - | - | - | - |
| Apšvietimas Įtampa (nominali) | - | - | - | - |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - | - | - | - |
| Elektros gyvenimas | - | - | - | - |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Įtampos įvertinimas - DC | - | - | - | - |
| Įtampos įvertinimas - AC | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Mechaninis gyvenimas | - | - | - | - |
| Pavaros tipas | - | - | - | - |
| Pavaros žymėjimas | - | - | - | - |
| Spalva - pavara / kamštis | - | - | - | - |
| Nutraukimo stilius | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Apšvietimo tipas, spalva | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
LBW7B-M1T1YIDECLBW FLUSH PB MOME. YELLOW
LBW7B-M1T1SIDECLBW FLUSH PB MOME. BLUE
LBW7B-M1T1VRIDECLBW FLUSH PB MOME. RED
LBW7B-M1T2VGIDECLBW FLUSH PB MOME. GREEN
LBW7B-M1T2SIDECLBW FLUSH PB MOME. BLUE
LBW7B-M1T1RIDECLBW FLUSH PB MOME. RED
LBW7B-M1T2VBIDECLBW FLUSH PB MOME. BLACK
LBW7B-M1T1BIDECLBW FLUSH PB MOME. BLACK
LBW7B-M1T1GIDECLBW FLUSH PB MOME. GREEN
LBW7B-M1T1VYIDECLBW FLUSH PB MOME. YELLOW
LBW7B-M1T1VGIDECLBW FLUSH PB MOME. GREEN
LBW7B-M1T1WIDECLBW FLUSH PB MOME. WHITE
LBW7B-A1T7YIDECLBW FLUSH PB MAIN. YELLOW
LBW7B-M1T1VBIDECLBW FLUSH PB MOME. BLACK
LBW7B-M1T2BIDECLBW FLUSH PB MOME. BLACK
LBW7B-M1T2GIDECLBW FLUSH PB MOME. GREEN
LBW7B-M1T1VSIDECLBW FLUSH PB MOME. BLUE
LBW7B-M1T2RIDECLBW FLUSH PB MOME. REDJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.