- Jess***Jones
- 2026/04/17
Norite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $4.418 | $4.42 |
| 210+ | $1.763 | $370.23 |
| 510+ | $1.704 | $869.04 |
| 990+ | $1.675 | $1,658.25 |
IXYH24N90C3 Technikos specifikacijos
IXYS - IXYH24N90C3 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip IXYS - IXYH24N90C3
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | IXYS Corporation |
| Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) | 900 V |
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic | 2.7V @ 15V, 24A |
| Bandymo sąlyga | 450V, 24A, 10Ohm, 15V |
| Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C | 20ns/73ns |
| Perjungimo energija | 1.35mJ (on), 400µJ (off) |
| Tiekėjo prietaisų paketas | TO-247 (IXTH) |
| Serija | GenX3™, XPT™ |
| Maitinimas - maks | 240 W |
| Paketas / dėžutė | TO-247-3 |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Paketas | Tube |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Įvesties tipas | Standard |
| IGBT tipas | - |
| Vartai | 40 nC |
| Srovė - impulsų surinkėjas (cm) | 110 A |
| Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) | 46 A |
| Bazinis produkto numeris | IXYH24 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip IXYS IXYH24N90C3.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | IXYH24N90C3D1 | IXYH24N170C | IXYH24N170CV1 | IXYH20N120C3D1 |
| Gamintojas | IXYS | IXYS | IXYS | IXYS |
| IGBT tipas | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serija | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Vartai | - | - | - | - |
| Įvesties tipas | - | - | - | Differential |
| Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic | - | - | - | - |
| Srovė - impulsų surinkėjas (cm) | - | - | - | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bandymo sąlyga | - | - | - | - |
| Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Maitinimas - maks | - | - | - | - |
| Perjungimo energija | - | - | - | - |
| Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) | - | - | - | - |
Atsisiųskite IXYH24N90C3 PDF duomenų lapus ir IXYS dokumentus, skirtus IXYH24N90C3 - IXYS.
IXYH24N170CIXYSIGBT 1.7KV 58A TO247-3
IXYH16N250CV1HVIXYSIGBT 2500V 35A TO247HV
IXYH20N120C4IXYSIGBT DISCRETE TO-247
IXYH30N120C4IXYSDISC IGBT XPT-GENX4 TO-247AD
IXYH30N120A4IXYSDISC IGBT XPT-GENX4 TO-247AD
IXYH30N120B4IXYSDISC IGBT XPT-GENX4 TO-247AD
IXYH20N65B3IXYSDISC IGBT XPT-GENX3 TO-247AD
IXYH25N250CHVIXYSIGBT 2500V 235A TO-247HV
IXYH24N170CV1IXYSIGBT 1.7KV 58A TO247
IXYH20N65C3D1IXYSDISC IGBT XPT-GENX4 TO-247ADJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.