- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML duomenų lapas
MLCC Capacitor Datasheet.pdfInformacija apie aplinką
Environmental Status Syfer.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $0.787 | $0.79 |
1812J1K20681KXT Technikos specifikacijos
Knowles Syfer - 1812J1K20681KXT Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Knowles Syfer - 1812J1K20681KXT
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Knowles Syfer |
| Įtampa - Įvertinta | 1200V (1.2kV) |
| Tolerancija | ±10% |
| Storis (maks.) | 0.098' (2.50mm) |
| Temperatūros koeficientas | X7R |
| Dydis / Matmenys | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) |
| Serija | - |
| Reitingai | - |
| Paketas / dėžutė | 1812 (4532 Metric) |
| Paketas | Tape & Reel (TR) |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montavimo tipas | Surface Mount, MLCC |
| Švino stilius | - |
| "Lead Spacing" | - |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - |
| funkcijos | - |
| Gedimo greitis | - |
| Talpa | 680 pF |
| Bazinis produkto numeris | 1812J |
| Programos | General Purpose |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Knowles Syfer 1812J1K20681KXT.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | 1812J1K20682KXT | 1812J1K20681MXT | 1812J1K20681JXT | 1812J1K20681KCT |
| Gamintojas | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Reitingai | - | - | - | - |
| Programos | - | - | - | - |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - | - | - |
| "Lead Spacing" | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatūros koeficientas | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| Gedimo greitis | - | - | - | - |
| Storis (maks.) | - | - | - | - |
| Tolerancija | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Talpa | - | - | - | - |
| Įtampa - Įvertinta | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Švino stilius | - | - | - | - |
Atsisiųskite 1812J1K20681KXT PDF duomenų lapus ir Knowles Syfer dokumentus, skirtus 1812J1K20681KXT - Knowles Syfer.
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.