- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN dalies būsenos pakeitimas
2.73KHz.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $2.056 | $2.06 |
UKA0J153MHD Technikos specifikacijos
Nichicon - UKA0J153MHD Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Nichicon - UKA0J153MHD
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Nichicon |
| Įtampa - Įvertinta | 6.3 V |
| Tolerancija | ±20% |
| Paviršiaus kalno žemės dydis | - |
| Dydis / Matmenys | 0.630' Dia (16.00mm) |
| Serija | UKA |
| Sraigtasparnis @ žemos dažnio | 2.01 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.3115 A @ 10 kHz |
| Reitingai | - |
| Polarizacija | Polar |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Paketas / dėžutė | Radial, Can |
| Paketas | Bulk |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| "Lead Spacing" | 0.295' (7.50mm) |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 1.457' (37.00mm) |
| ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) | - |
| Talpa | 15000 µF |
| Programos | Audio |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | Not Applicable |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Nichicon UKA0J153MHD.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | UKA0J103MHD | UKA0J332MHD | UKA0J332MHD1TO | UKA0J223MHD |
| Gamintojas | Nichicon | Nichicon | Nichicon | Nichicon |
| Polarizacija | - | - | - | - |
| Paviršiaus kalno žemės dydis | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| Talpa | - | - | - | - |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| "Lead Spacing" | - | - | - | - |
| Reitingai | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| Tolerancija | - | - | - | - |
| Programos | - | - | - | - |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - | - | - |
| Įtampa - Įvertinta | - | - | - | - |
| Sraigtasparnis @ žemos dažnio | - | - | - | - |
Atsisiųskite UKA0J153MHD PDF duomenų lapus ir Nichicon dokumentus, skirtus UKA0J153MHD - Nichicon.
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.