- Jess***Jones
- 2026/04/17
SFC-141-T2-FM-D Technikos specifikacijos
Samtec Inc. - SFC-141-T2-FM-D Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Samtec Inc. - SFC-141-T2-FM-D
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Samtec, Inc. |
| Įtampos įvertinimas | 350VAC |
| Nutraukimas | Solder |
| Stilius | Board to Board or Cable |
| Serija | Tiger Eye™ SFC |
| Atstumas tarp eilučių - poravimosi | 0.050" (1.27mm) |
| Pikis - poravimas | 0.050" (1.27mm) |
| Paketas | Tube |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Pakrautų pozicijų skaičius | All |
| Pozicijų skaičius | 82 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - |
| Mating Stacking Heights | - |
| Izoliacinė medžiaga | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Izoliacijos aukštis | 0.180" (4.57mm) |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Izoliacijos spalva | Black |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - |
| funkcijos | - |
| Tvirtinimo tipas | Push-Pull |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | 3.1A per Contact |
| Susisiekimo tipas | Female Socket |
| Kontaktinė forma | Square |
| Kontaktinė medžiaga | Phosphor Bronze |
| Susisiekimo trukmė - pranešimas | - |
| Susisiekite su Finish Thickness - Post | - |
| Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi | 3.00µin (0.076µm) |
| Susisiekite su Finish - paštu | Tin |
| Susisiekite su Finish - poravimosi | Gold |
| Jungties tipas | Receptacle |
| Bazinis produkto numeris | SFC-141 |
| Programos | - |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Samtec Inc. SFC-141-T2-FM-D.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | SFC-141-T2-F-D | SFC-141-T2-LM-D | SFC-141-T1-FM-D | SFC-141-T1-F-D |
| Gamintojas | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Atstumas tarp eilučių - poravimosi | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - | - | - | - |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | - | - | - | - |
| Pakrautų pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Izoliacinė medžiaga | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tvirtinimo tipas | - | - | - | - |
| Kontaktinė forma | - | - | - | - |
| Kontaktinė medžiaga | - | - | - | - |
| Stilius | - | - | - | - |
| Įtampos įvertinimas | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Izoliacijos spalva | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Susisiekite su Finish - paštu | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish - poravimosi | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish Thickness - Post | - | - | - | - |
| Susisiekimo trukmė - pranešimas | - | - | - | - |
| Jungties tipas | - | - | - | - |
| Pikis - poravimas | - | - | - | - |
| Eilučių skaičius | - | - | - | - |
| Mating Stacking Heights | - | - | - | - |
| Programos | - | - | - | - |
| Susisiekimo tipas | - | - | - | - |
| Izoliacijos aukštis | - | - | - | - |
SFC-142-T1-FM-DSamtec Inc.CONN RCPT 84POS 0.05 GOLD PCB
SFC-142-T1-LM-DSamtec Inc.CONN RCPT 84POS 0.05 GOLD PCB
SFC-142-T1-L-DSamtec Inc.CONN RCPT 84POS 0.05 GOLD PCB
SFC-142-T2-F-D-K-TRSamtec Inc.CONN RCPT 84POS 0.05 GOLD SMD
SFC-140-T2-LM-D-A-K-TRSamtec Inc.CONN RCPT 80POS 0.05 GOLD SMD
SFC-140-T2-LM-D-ASamtec Inc.CONN RCPT 80POS 0.05 GOLD SMD
SFC-141-T2-LM-DSamtec Inc.CONN RCPT 82POS 0.05 GOLD SMD
SFC-142-T2-F-D-ASamtec Inc.CONN RCPT 84POS 0.05 GOLD SMD
SFC-141-T1-FM-DSamtec Inc.CONN RCPT 82POS 0.05 GOLD PCB
SFC-142-T1-F-DSamtec Inc.CONN RCPT 84POS 0.05 GOLD PCB
SFC-140-T2-LM-DSamtec Inc.CONN RCPT 80POS 0.05 GOLD SMD
SFC-141-T2-F-DSamtec Inc.CONN RCPT 82POS 0.05 GOLD SMD
SFC-141-T1-LM-DSamtec Inc.CONN RCPT 82POS 0.05 GOLD PCB
SFC-142-T2-F-DSamtec Inc.CONN RCPT 84POS 0.05 GOLD SMD
SFC-140-T2-L-D-TRSamtec Inc.CONN RCPT 80POS 0.05 GOLD SMD
SFC-141-T1-L-DSamtec Inc.CONN RCPT 82POS 0.05 GOLD PCB
SFC-141-T2-L-DSamtec Inc.CONN RCPT 82POS 0.05 GOLD SMD
SFC-141-T1-F-DSamtec Inc.CONN RCPT 82POS 0.05 GOLD PCBJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.