- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN dalies numeris
2.73KHz.pdfHTML duomenų lapas
Resistor Packaging Spec.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $0.02 | $0.02 |
RNF14FTD6M19 Technikos specifikacijos
Stackpole Electronics Inc - RNF14FTD6M19 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Stackpole Electronics Inc - RNF14FTD6M19
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Stackpole Electronics, Inc. |
| Tolerancija | ±1% |
| Temperatūros koeficientas | ±100ppm/°C |
| Tiekėjo prietaisų paketas | Axial |
| Dydis / Matmenys | 0.093' Dia x 0.250' L (2.35mm x 6.35mm) |
| Serija | RNF |
| Atsparumas | 6.19 MOhms |
| Galia (vatais) | 0.25W, 1/4W |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Paketas / dėžutė | Axial |
| Paketas | Tape & Reel (TR) |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Terminacijų skaičius | 2 |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - |
| funkcijos | Flame Retardant Coating, Safety |
| Gedimo greitis | - |
| Kompozicija | Metal Film |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Stackpole Electronics Inc RNF14FTD6M19.
| Produkto atributas | ||
|---|---|---|
| Dalies numeris | RNF14FTD6M19 | SLPIPA16BSB2 |
| Gamintojas | Stackpole Electronics Inc | Amphenol Industrial Operations |
| Kompozicija | Metal Film | - |
| Tolerancija | ±1% | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | Axial | - |
| funkcijos | Flame Retardant Coating, Safety | - |
| Terminacijų skaičius | 2 | - |
| Galia (vatais) | 0.25W, 1/4W | - |
| Paketas | Tape & Reel (TR) | Bag |
| Atsparumas | 6.19 MOhms | - |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 155°C | - |
| Dydis / Matmenys | 0.093' Dia x 0.250' L (2.35mm x 6.35mm) | - |
| Paketas / dėžutė | Axial | - |
| Serija | RNF | SurLok Plus™ |
| Gedimo greitis | - | - |
| Temperatūros koeficientas | ±100ppm/°C | - |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - |
Atsisiųskite RNF14FTD6M19 PDF duomenų lapus ir Stackpole Electronics Inc dokumentus, skirtus RNF14FTD6M19 - Stackpole Electronics Inc.
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.