- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML duomenų lapas
High Density Card Edge Datasheet.pdfInformacija apie aplinką
Sullins Connector Solutions REACH.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $24.599 | $24.60 |
ACB80DYRR Technikos specifikacijos
Sullins Connector Solutions - ACB80DYRR Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Sullins Connector Solutions - ACB80DYRR
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Sullins Connector Solutions |
| Nutraukimas | Solder |
| Serija | - |
| Perskaitykite | Dual |
| Pikis | 0.050" (1.27mm) |
| Paketas | Tube |
| Darbinė temperatūra | -65°C ~ 150°C |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Pozicijų skaičius / Bay / Row | 80 |
| Pozicijų skaičius | 160 |
| Montavimo tipas | Board Edge, Straddle Mount |
| Medžiaga - izoliacija | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Lytis | Female |
| Flanšo funkcija | - |
| funkcijos | Board Lock, Card Extender |
| Susisiekimo tipas | Cantilever |
| Kontaktinė medžiaga | Beryllium Copper |
| Susisiekite su Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Susisiekite su Finish | Gold |
| Spalva | Black |
| Kortelės tipas | Non Specified - Dual Edge |
| Kortelės storis | 0.062" (1.57mm) |
| Bazinis produkto numeris | ACB80 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Sullins Connector Solutions ACB80DYRR.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | ACB80DYRN | ACB80DYRD | ACB80DYRQ | ACB80DYHR |
| Gamintojas | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Pozicijų skaičius / Bay / Row | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Serija | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Susisiekite su Finish | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontaktinė medžiaga | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Kortelės storis | - | - | - | - |
| Kortelės tipas | - | - | - | - |
| Perskaitykite | - | - | - | - |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Susisiekimo tipas | - | - | - | - |
| Lytis | - | - | - | - |
| Flanšo funkcija | - | - | - | - |
| Medžiaga - izoliacija | - | - | - | - |
| Spalva | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish Thickness | - | - | - | - |
| Eilučių skaičius | - | - | - | - |
| Pikis | - | - | - | - |
Atsisiųskite ACB80DYRR PDF duomenų lapus ir Sullins Connector Solutions dokumentus, skirtus ACB80DYRR - Sullins Connector Solutions.
ACB81DHARSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 162POS 0.050
ACB81DHBRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 162POS 0.050
ACB81DHBDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 162POS 0.050
ACB80DYHN-S1355Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 160POS 0.050
ACB80DYRQSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 160POS 0.050
ACB80DYHRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 160POS 0.050
ACB80DYRN-S1355Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 160POS 0.050
ACB81DHATSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 162POS 0.050
ACB80DYRTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 160POS 0.050
ACB81DHBNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 162POS 0.050
ACB80DYHDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 160POS 0.050
ACB80DYHTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 160POS 0.050
ACB80DYRDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 160POS 0.050
ACB81DHADSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 162POS 0.050
ACB81DHANSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 162POS 0.050
ACB81DHASSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 162POS 0.050
ACB80DYHNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 160POS 0.050
ACB80DYRNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 160POS 0.050Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.