- Jess***Jones
- 2026/04/17
Duomenų lapai
Antenna Master Catalog.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $15.647 | $15.65 |
| 200+ | $6.244 | $1,248.80 |
| 500+ | $6.034 | $3,017.00 |
| 1000+ | $5.932 | $5,932.00 |
EXB150BNX Technikos specifikacijos
TE Connectivity Laird - EXB150BNX Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip TE Connectivity Laird - EXB150BNX
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | TE Connectivity Laird |
| VSWR | 1.5 |
| Nutraukimas | BNX |
| Serija | EXB |
| Grąžinimo nuostolis | - |
| RF Šeima / standartas | - |
| Paketas | Bulk |
| Juostų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Connector Mount |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Aukštis (maks.) | 6.500" (165.10mm) |
| Pasiekti | 0dBi |
| Dažnių diapazonas | 150MHz ~ 162MHz |
| Dažnių grupė | VHF (f < 300MHz) |
| Dažnis (centras / juosta) | 156MHz |
| funkcijos | - |
| Bazinis produkto numeris | EXB150 |
| Programos | - |
| Antenos tipas | Whip, Straight |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | RoHS atitiktis |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | 5A991G |
| HTSUS | 8529.10.9100 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip TE Connectivity Laird EXB150BNX.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | EXB150BN | EXB150MX | EXB150MXI | EXB1490MX-001 |
| Gamintojas | TE Connectivity Laird | TE Connectivity Laird | TE Connectivity Laird | TE Connectivity Laird |
| RF Šeima / standartas | - | - | - | - |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
| VSWR | - | - | - | - |
| Dažnių grupė | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Juostų skaičius | - | - | - | - |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - | - | - | - |
| Antenos tipas | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Grąžinimo nuostolis | - | - | - | - |
| Dažnių diapazonas | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Programos | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pasiekti | - | - | - | - |
| Aukštis (maks.) | - | - | - | - |
| Dažnis (centras / juosta) | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Atsisiųskite EXB150BNX PDF duomenų lapus ir TE Connectivity Laird dokumentus, skirtus EXB150BNX - TE Connectivity Laird.
EXB14AT8AR5XPanasonic
EXB150MXTE Connectivity LairdRF ANT 156MHZ WHIP STR MX CONN
EXB150HTTE Connectivity LairdRF ANT 156MHZ WHIP STR HT CONN
EXB150MDTE Connectivity LairdRF ANT 156MHZ WHIP STR MD CONN
EXB14AT6AR5XPanasonic
EXB150MXITE Connectivity LairdRF ANT 156MHZ WHIP STR MXI CONN
EXB148TNXTE Connectivity LairdANT TUF DUCK 148-155MHZ TNC MALE
EXB150PLTE Connectivity LairdRF ANT 156MHZ WHIP STR PL CONN
EXB14AT9AR5XPanasonic
EXB1490MX-001TE Connectivity LairdANT DUCK EXB 149MHZ 1/4WAVE
EXB150BNTE Connectivity LairdRF ANT 156MHZ WHIP STR BNC MALE
EXB150KRTE Connectivity LairdRF ANT 156MHZ WHIP STR KR CONN
EXB14ATCA1RXPanasonic
EXB14AT5AR3XPanasonic
EXB14ATAAR5XPanasonic
EXB150SFTE Connectivity LairdRF ANT 156MHZ WHIP STR SF CONN
EXB150SFUTE Connectivity LairdRF ANT 156MHZ WHIP STR SFU CONN
EXB150SMTE Connectivity LairdRF ANT 156MHZ WHIP STR SMA MALEJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.